Kontakt

För frågor på lokalnivå och frågor om verksamheten där, var god och klicka in er under fliken Lokala föreningar i dropmenyn.

Unga KRIS Förbundet

Unga KRIS Förbundet
Box 38109
10064 Stockholm
Nationell e-post: info@ungakris.se

Unga KRIS Förbundsstyrelse

IMG_1939
Ordförande
Rebecca Svart
073-5188661
rebecca.svart@ungakris.se

Unga KRIS styrelse 2014-4121-2
Förbundssekreterare
Jack Skoglund
073-8351141
jack.skoglund@ungakris.se

Unga KRIS styrelse 2014-4142-2
Förbundskassör
​Behnam Mahajerzade Heidarihref
073-981 50 40
benheidari@gmail.com

Unga KRIS styrelse 2014-4110-2
Ledamot region Norr
Ida Lång
070-142 91 20
ida.lang@ungakris.se

13243993_609470295884614_8207136767568990160_o
Ledamot region Norr
Michel Meijer
073-6881014
michel.meijer@ungakris.se

13173546_875323485927495_2971596670860395082_o
Ledamot region Öst
Jim Wremets
072-2758017
jim.wremets@ungakris.se

IMG_1934
Ledamot region Väst
Joakim Johansson
070-4249577
joakim.johansson@ungakris.se

IMG_1936
Ledamot region Väst
Leyla Tatlicioglu
073-6896818
lel@ukpower.se

FullSizeRender
Ledamot region Syd
Jonna Johansson
073-7483518
jonna@ukpower.se

alexander casanova
Ledamot region Syd
Alexander Krasnov (Vice Ordförande)
072-2246905
alexander.krasnov@ungakris.se

One comment

  1. Pingback: Beträffande Lexbase uttalande om kampanjen ”Stoppa Lexbase” | KRIS